Tel. +355674749032
Shtepi ne shitje - Me Qera: 2+1 me Oborr, te SHPRESA Al - Rr. Durresit (Super Lokacion) Arredim Cilesore & i Kompletuar


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 25/05/2023 17:36 Post ID: 137133 Lexime 50

Me Qera: 2+1 me Oborr, te SHPRESA Al - Rr. Durresit (Super Lokacion) Arredim Cilesore & i Kompletua dhe  me lartësi 3.5m 


Q3970


Te dhenat e ndarjes: 


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon

- 1 tualet

- 1 korridor 

- Oborr


- SIP TOTALE: 90 M2

- SIP Neto: 90 M2

- KATI: 1

- KATET E PALLATIT: 1

- Vilë

- Viti I ndertimit: 

- ASHENSOR: jo 


Karakteristika: 


• ZONE FANTASTIKE *

• vilë me vendodhje shumë të mirë

• Proivatsi dhe siguri maksimale, ambjenti vëzhgohet  nga kamerat e sigurisë 

• Hyrje me strukturë të rregullt dhe lartësi shumë të madhe

• Apartament me arredim komod

• Kombinim perfekt i ngjyrave mes mobilimit edhe kuzhinës

• TV 32-polësh Hyundai 

• Frigorifer gjigand Samsung

• Kondicioner në çdo dhomë


• mikroval WaveDom • Pianur dhe furrë gatimi Tecnotek• Aspirim Faber

• Apartament i shtruar me pllake cilësore

• Korridor me hapsirë të bollshme dhe lidhës midis dhomave dhe sallonit të ndenjes

• dhomat e gjumit me strukturë të rregullt • Dyshek cilësor  dhe dollap gjigand 


• tualet me hapsirë të madhe, hidrosantiare cilësore dhe aspirim natyral

• Depozitë uji personale 1000 L 

• 2 pompa uji  personale

• Dyerdritare dopjo xham 


• Fasilitet me rrugen kryesore, qëndër, shkolla, kopsht, supermarket, farmaci, urban, bar/restorant, etj...Çmimi : 500 Euro / Muaj 


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 137133

Me te preferuarat