Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Mundesi Per Investim: Shitet Apartament 2+1 mbi Kristal Center (Kodra e Diellit) Parket | Ashensor


Pagesa 72,100 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 83.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 13/07/2020 04:03 Post ID: 14286 Lexime 137

Mundesi Per Investim: Shitet Apartament 2+1 Mbi Kristal Center (Kodra E Diellit) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Parket | Kuzhine E Re | Ndricim Me Spote Led | Depozite Uji (24hr) Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale


- Mundesi Investimi Me Qira Deri Ne 280€ - 350€ (Varet Nga Periudha )


Q2207


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno + Kuzhine

- 2 Dhome Gjumi 

- 1 Tualet

- 1 Korridor 


- Sip Totale: 83 M2

- Sip Neto : 73 M2 


- Sip Perbashket : 10 M2 

- Sip Ne Hipoteke : 53 M2 


- Kati: 2

- Katet E Pallatit:8

- Pallat I Ri : 2008 


Karakteristika:


- Apartament Okazion - Per Investim 

- Mbi Kristal Center 

- Me Hapesire 


- Kondiconer Gree & Kend Te Ri 

- Me Depozite Uji ( Uji 24 Ore ) 

- Planimetri E Rregullte 

- Parket 

- Kuzhina E Re 

- Me Spote Dhe Leed 


- Zone Super E Qete 


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Instalime Hidraulike Cilesore

- Facilietet Afer 


- Mundesi Investimi Me Qira Deri Ne 280€ - 350€ (Varet Nga Periudha )Cmimi: 72.100 € 


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 14286

Me te preferuarat