Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - OKAZION te Ambasador 3 (Stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 me 2 ballkone - Pallat te Ri


Pagesa 126,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 90.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 14/05/2021 19:55 Post ID: 17471 Lexime 7609

Apartament Okazion  Per Shitje Me Strukture 2+1 Me 2 Ballkone Dhe 1 Tualet Te Nje Nga Zonat Me Prenium  Te Tiranes Rruga Elbasanit Perball Deliotte - Rruga Faik Konica ( Qe Lidh Stadiumin Air Albania Me Universitetin E Ekonomikut)  

- Apartamenti Eshte Me Shume Ndriçim Sidomos Gjate Mengjesit Pasi Eshte Lindje - Kubatura Eshte Shume E Rregullte Dhe Pa Difekte ( Ka Shume Pak M2 Te Perbashketa) - Apartamenti Shitet Pjeserisht Bosh 

- Pallati Eshte Vit Ndertim I Ri Me Ashensor, Pallati Ka Mireadministrim Dhe Shkallet I Ka Te Gjera

- Zona Ka Çdo Fasilitet Te Mundshem Per Nje Jetese Komode! 


Q2679


Te Dhenat E Ndarjes 


- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Ballkone

- 1 Korridor

- 1 Tualet 

- 2 Dhoma Gjumi 


- Siperfaqja Totale : 91 M2 

- Siperfaqja Neto : 84.6 M2

- Pallati I Ri

- Vit Ndertimi : 2007 

- Kati : 6-te 

- Orientimi : Veri 30% - Lindje 70% 


- Apartamenti Eshte Nje Mundesi E Mire Per Te Jetuar Dhe Per Te Investuar Dhe Nje Prone Qe Vlera Sa  Vjen Dhe I Rritet Per Shkak Te Zones. 

- Zona Ka Çdo Fasilitet Si : Shkollat, Universitetet, Farmaci, Dyqane, Big Market, Kfc,  Lokale, Parkun E Liqenit, Shetitore, Pedonale, Komunitet Te Zgjedhur, Ambasadat, Institucione Publike, Ndertesa Madheshtore Si Ambasador 3, Stadiumin Air Albania

Autostraden Tirane - Elbasan, Mundesin E Lidhjes Pa Trafik Te Qendres Tregtare Te Teg, Saukut, Farkes, Parkut Te Dajtit Dhe Te Liqenit Artificial, Çdo Zone Turistike Te  Tiranes Jug-lindore. 

- Per Investim Eshte Mundesi E Shkelqyer Pasi Preferohet Shume Nga Te Huajt E Ambasadave Por Dhe Per Jetes Komode Me Mundesi Dhenie Me Qera Te LarteCmimi: 126,000 € 


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 17471

Me te preferuarat