Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 1+1 tek Kompleksi Panorama (St. Trenit) Rast Perfekt Investimi | 2 Ashensor | Super Pamje, Kati 13


Pagesa 72,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 80.00
Kati 13
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 26/10/2020 17:08 Post ID: 20271 Lexime 315

Shitet 1+1 Ne Pallat Te Vitit 2006 Jashte Mase  Cilesor, Tek Kompleksi Panorama

Afer Ish Stacionit Te Trenit.

Kati 13 Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Per Banim Apo Investim. Ap. Me Pamje Panoramike Te Lire, Ne Nje Nga Lagjet E Preferuara Te Tiranes Me Qeresi Absolute 

Por Ne Te Njejten Kohe Nje Nga Komplekset  Me Interesante Te Tiranes.

Variant Shume I Mire Per Banim Dhe  Perfekt Per Investim Per Qera Afatgjate Apo Afatshkurter Me Airbnb! 


Q2431


Ndarjet E Dhomave:


- 1 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhine 

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale: 71.3 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :80 M2

- Kati: 13

- Katet E Pallatit: 15

- Viti I Ndertimit: 2006

-       Ashensor: Po- Ashensor :Po ( 2 Ashensore) 

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: V-p

- Zona Eshte Nje Nder Me Te Preferuarat Ne Tirane , Zone Jashte Mase Qendore, Dhe Me Nje Qetesi Absolute

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare.

- Kompleksi Eshte Fantastik Dhe Shume I Preferuar Per Qiramarresit

- Fantastike Per Investim, Per Ta Dhe Me Qera Afatgjate Apo Afatshkurter Me Aibnb

- Kompleksi Qe Ndodhet Apartamenti Ka Te Gjitha Facilitetet . Klinika,Restorante,Supermarkete Etj


- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje Kopesht, Shkolle, Lulishte Etj. 

- Dritaret Cilesore Dopjo Xham 

- Tualeti I Madh Me Aspirim

- Sanitare Shume  Cilesore 


- Instalime Elektrike Cilesore Te Reja

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Facilietet Afer Te Gjitha 

- Akses Me Transport Publik 


Cmimi: 72,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 20271

Me te preferuarat