Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Mundesi Perfekte: 2+1 Tek 5 Maji - Pallat i Ri me Ashensor | Pamje Panoramike | me Diell


Pagesa 72,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 96.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 27/10/2020 17:51 Post ID: 20274 Lexime 1307

Shitet Apartament 2+1 Tek  5 Maj Viti I Ndertimit 2005 Me Ashensor Dhe Me Shkalle Te Gjera Me Ndricim Teper  Cilesor, Tek Rruga 5 Maj Afer Shkolles Tirana Jone. Pallati Eshte Teper Cilesor Dhe I Banuar Nga Familjar Uje 24 Ore.

- Zone Shume E Kerkuar Per Blerje Dhe Qira Gjithashtu Cmimi I Apartamentit Eshte Shume I Mire.


-  Kati 6  Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Per Banim . Ap. Me Pamje Panoramike Te Lire, Me Diell, Ne Nje Nga Lagjet E Preferuara Te Tiranes Me Qeresi Absolute .

Por Ne Te Njejten Kohe Nje Nga Lagjet Me Qendrore Te Tiranes.

Variant Shume I Mire Dhe Me Cmim Shume Te Mire.


Q2432


Ndarjet E Dhomave:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhine 

- 1 Tualete

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale: 96 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :89.1 M2

- Kati: 6 

- Katet E Pallatit: 7

- Viti I Ndertimit: 2005

-       Ashensor: PoKarakteristika: 

- Pllaka

- I Sapo Lyer

- Me Shume Diell

- Dritare Dobjo Xham 

- Apartamenti Ka Shume Drite.


- Ashensor :Po

- Shitet Bosh

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: J-l


- Zona Eshte Nje Nder Me Te Preferuarat Ne Tirane , Zone Jashte Mase Qendore, Dhe Me Nje Qetesi Absolute

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare.


- Fantastike Per Banim Per Ta Dhe Me Qera Afat Gjate- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje Kopesht, Shkolle, Lulishte Etj. 

- Tualet Me Aspirator 

- Sanitare Shume  Cilesore 


- Instalime Elektrike Cilesore Te Reja

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Facilietet Afer Te Gjitha 

- Akses Me Transport Publik , Dhe Shume Afer Qendres


Cmimi: 72,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 20274

Me te preferuarat