Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Super Okazion Ne 21 Dhjetori , Shitet Apartament 3+1 Me Kuzhine Vecmas I Sapo Rikonstruktuar


Pagesa 97,000 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 117.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Mihal Ciko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 27/10/2020 11:44 Post ID: 20277 Lexime 1172

Super Okazion Ne 21 Dhjetori , Shitet Apartament 3+1 Me Kuzhine Vecmas I Sapo Rikonstruktuar 


Q2433


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno 

- 1 Kuzhine Vecmas 

- 3 Dhoma Gjumi 

- 1 Korridor 

- 1 Tualet

- 1 Ballkon


- Sip Totale: 117.34 M2 

- Sip Neto : 117.34

- Sip Perbashket : 0 M2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit: 5

- Viti Ndertimit : 1983


Karakteristika : 


- Super Okazion Ne 21 Dhjetori , Shitet Apartament 3+1 Me Kuzhine Vecmas I Sapo Rikonstruktuar 

- Elektrike & Hidrualike Te Reja 

- Sapo Lyer 

- Uje & Drita 24 Ore Me Depozite 500 L 

- Kubature E Rregullte 

- Pallat I Vjeter Me Tulla Te Bardha Silikat 

- Asnje Demtim Nga Termeti 

- Apartamenti Ka Ndricim Natyral Nga Dielli Gjithe Kohes Nga Mengjesi Ne Darke 

- Zona Shume E Qete & Njerez Familjar Te Hershem 

- Perball Pallatit Ka Lulishte Dhe Zona Eshte E Paster & Sistematike 

- Okazion 

- 900€ M2 


- Cmimi : 97,000 € 


- Per Me Shume Info Kontakt Ne Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 20277

Me te preferuarat