Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Ne Don Bosko, Fiks Mbi Artistin - 2+1+2wc+Ballkon, Me Ashensor | I Sapo Arreduar Dhe Investuar


Pagesa 107,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 28/10/2020 02:49 Post ID: 20367 Lexime 360

Ne Don Bosko, Fiks Mbi Artistin - Shitet Apartament 2+1+2wc+Ballkon, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | I Sapo Arreduar | I Pabanuar Me Pare | Investim Nga Brunes | Parket Shume Cilesor | Sistem Kapot | Orientim Perfekt Nga Jugu | Hapesire E Bollesheshme | Ndricim Pefekt | Te Gjitha Instalimet E Reja


Q2437


Te Dhenat E Ndarjes: 


- Sallon + Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi

- 2 Tualete

- Ballkon 

- Korridor


- Me Hipoteke

- Siperfaqe E Pergjithshme: 95 M2

- Pallat I Ri Me Ashensor 


Vendodhja:


- Don Bosko, Fiks Siper Artistit (1 Min Nga Zogu I Zi, 10 Nga Qendra) 

- Nga Zonat Me Te Frekuentuara Dhe Me Te Aksesueshmet Ne Tirane


Karakteristika: - I Sapo Arreduar Dhe Investuar Nga Brunes

- Parket Druri Nga Me Cilesoret

- Hapesire E Bolleshme

- Ndricim Me Spote (Led)


- Muret E Sapo Lyera 

- Punime Gipsi

- Dritare Dopio Xham (Izolim Akustik) 

- Sistem Kapot


- Te Gjitha Instalimet E Reja


Cmimi: 107,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 20367

Me te preferuarat