Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Ne Brryl (Rr.Kryesore) Shitet Apt 2+1+3bllk, Totalisht I Investuar (8,600Euro Vlera e Investimit) Parket


Pagesa 65,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 74.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 03/11/2020 03:02 Post ID: 20600 Lexime 287

Ne Brryl (Rruge Kryesore) Shitet Apartament 2+1+3ballkone, Totalisht I Investuar (8,600 Euro Vlera E Investimit) Me Hipoteke Te Rregullt | Banesa Me Dysheme Parketi | Dritare Dopio Xham | Te Gjitha Instalimet E Reja


Q2453


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma  Gjumi

- 1 Sallon

- 3 Ballkone 

- 1 Tualet

- 1 Kuzhine

 


- Hipoteke : Po

- Sip Totale:  74 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :59 M2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit: 5

- Viti I Ndertimit: 

- Ashensor: Jo


Karakteristika: 


• Zone Shume E Mire***

• Pallat Ekzistues Me Tulle Te Plote

• Apartament Totalisht I Investuar 

• Apartament Me Strukture Te Rregullt

• Investim Me Vlere 8600 Euro

• Apartament Me Orientim  Jug Lindje 

• Apartament I Sapo Lyer 

• Apartament  Me Suvatime Te Reja

• Cdo Dhome E Shtruar Me Parket Ac3

• Dyerdritare Dopjoxham 

• Apartament Me Instalime Elekrike Te Reja


• Dhoma E Gjumit Me Hapsire Te Madhe Dhe Me Ballkon Per Gjithesecilen


• Fasilitet Me Cdo Linje Urbani, Furre Buke, Supermarket, Shkolle, Spital, 


• Tualet Totalisht I Ri Me Hidrosanitare Cilesore Dhe Dritare Ajrimi


• Apartament Me Depozite Dhe Pompe Uji Personale


Cmimi: 65,000 Euro


Tel ose WhatsApp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 20600

Me te preferuarat