Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Kerkoni Qetesi Dhe Gjelberim - Mundesi Perfekte Me Shtepine 2+1+Oborr (300 M2) Te Vilat Gjermane


Pagesa 170,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 300.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Maksim Artioti, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 10/11/2020 23:31 Post ID: 21036 Lexime 309

Doni Qetesine Dhe Gjelberimin E Munguar Te Tiranes, Mundesi Perfekte Me Shtepine 2+1+Oborr (300 M2) Te Vilat Gjermane (Zone Perfekte) E Ndertuar Ne 2013 Me Themele Per 3 Kate | Oborr Shume I Sistemuar Dhe Me 2 Vende Per Parkim | Banesa Eshte E Mobiluar Me Ndricim Dhe Strukture Shume Te Mire | Tualeti Me Hidrosanitare Cilesore 


Q2465


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma  Gjumi

- 1 Sallon

- 1 Verande

- 1 Tualet

- 1 Kuzhine

 - 2 Post Parkime Personale

- Oborr 


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale:  300 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :( 80 M² Sip E Shtepise)

- Kati: 1

- Katet E Pallatit: 1

- Viti I Ndertimit: 2013


Karakteristika: 


• Zone Shume E Qete

• Hapesire E Gjelbert E Para Shtepise

• Qetesi Absolute

• Vendi I Duhur Per Pak Qetesi Nga Zhurma E Tiranes


• Shtepi E Ndertuar Ne Vitin 2013 Dhe Me Themele Per 3 Kate 

• Apartament Me Strukture Te Rregullt

• Apartament Me Hapesire Te Madhe Dhe Me Me Drite Gjate Gjithe Dites

• Apartament I Sapo Lyer 

• Dyerdritare Dopjoxham 

• Dhomat  E Gjumit Me Hapsire Te Madhe 


• Tualet Totalisht I Ri Me Hidrosanitare Cilesore Dhe Dritare AjrimiCmimi: 170,000 Euro


Tel ose WhatsApp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 21036

Me te preferuarat