Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1+Bllk (Xhamllik - Rr. Kryesore) Inestim (4k Euro) Super Strukture e Rregullt | Kondicioner


Pagesa 60,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 75.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/11/2020 00:52 Post ID: 21688 Lexime 79

Shitet Apartament 2+1+Ballkon Ne Xhamllik (Rr. Xhanfize Keko) I Investuar (4,000 Euro) Strukture Shume E Rregullt, Hapesira Perfekte Per Te Krijuar Banesen Tuaj Te Ardhshme | Kuzhine E Re | Dhome Gjumi Me Kondicioner | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q2493


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon

- 1 Ballkon

- 1 Tualet

- 1 Kuzhine

 

- Sip Totale:  75 M2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit: 5

- Viti I Ndertimit: 1984

- Ashensor: Jo


Karakteristika: 


• Zone Shume E Mire***


• Apartament Totalisht I Investuar 

• Apartament Me Strukture Te Rregullt

• Imvestim Me Vlere 4000 Euro

• Apartament Me Orientim  Jug Lindje 

• Apartament I Sapo Lyer 

• Apartament  Me Suvatime Te Reja

• Dyerdritare Dopjo Xham 

• Apartament Me Instalime Elekrike Te Reja


• Dhoma E Gjumit Me Hapsire Te Madhe Dhe Me Ballkon Per Gjithesecilen

• Fasilitet Me Cdo Linje Urbani, Furre Buke, Supermarket, Shkolle, Spital, 


• Tualet Totalisht I Ri Me Hidrosanitare Cilesore Dhe Dritare Ajrimi

• Apartament Me Depozite Dhe Pompe Uji PersonaleCmimi: 60,000 Euro


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 21688

Me te preferuarat