Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Mundesi Per Investim - Fiks Perballe Ambasades Amerikane - 2+1+2wc+2 Bllk (I Ndashem ne Dy 1+1)


Pagesa 123,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 136.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 16/12/2020 19:12 Post ID: 23096 Lexime 823

Mundesi Shume E Mire Per Investim - Ne Zone Fantastike - Apartament 2+1+2wc +2 Ballkone ( I Ndashem Ne 2 Apartamente) (135m2) Pallat I 208 - Fiks Te Perballe Me Ambasaden Amerikane Rr. Elbasanit


Q2529


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualete 

- 1 Korridor 

- 2 Ballkone-       Hipoteke : Po

- Sip Totale: 136 M2

- Sip Neto (E Brendshme) : 124 M2

- Kati:4

- Katet E Pallatit: 2008

- Pallat I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2008

- Ashensor: Jo


Karakteristika: 


- Ne Zone Fantastike - Apartament 2+1+2wc +2 Ballkone (135m2) Te Vitit 2008 Pallati - Fiks Te Perballe Me Ambasaden Amerikane Rr. Elbasanit


- Zone Shume E Mire, E Kerkuar Si Per Banim Ashtu Dhe Per Investim( Lenie Me Qera)

- Zone E Sigurte, Prej Ambasades Amerikane

- Per 3 Min Del Ne Qender, Bllok Dhe Liceu Artistik


- Mundesi E Mire Dhe Per Investim --- Mund Te Ndahet Ne 2 Hyrje Gjithashtu **

- Apartamenti Ka Pamje Nga Rruga Kryesore


- Apartamenti Shitet Pjeserisht I Mobiluar 

- Dyer & Dritare Jane Dopio Xham

- Orientimi I Apartamenrit Veri Lindje- Perendim

- Shtepia Ka Ndricim Shume Te Mire Natyral 

- Pajisur Me Kondicioner Ne Cdo Dhome 

- Tualetet Jane Me Ajrosje Natyrale - Pallati Eshte Ndertuar Me Shume Perkujdesje/Cilesi E Mire Ndertimi Nga Vete Pronarer E Truallit *


Cmimi: 123,000 Euro


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 23096

Me te preferuarat