Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Te Kristal Center (Kom. Parisit) - 1+1 me Ballkon, ne Pallat te Ri me Ashensor | Mundesi Investimi


Pagesa 59,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 76.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/12/2020 16:24 Post ID: 23524 Lexime 282

Shitet  1+1 Me Ballkon, Tek Kristal Center (Rr. Bill Klinton) Zone Shume E Mire | Mundesi Shume E Mire Investimi Ose Banimi | Apartamenti Gjendet Ne Nje Pallat Te Ndertuar Ne Vitin 2006, I Cili Ka Punime Shume Me Standarte Dhe Ashensor | Ambienti Eshte I Bollshem, Me Ndricim Shume Te Mire Dhe Strukture Perfekte | Tualeti Me Ajrosje Natyrale | Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q2543


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale: 76

- Sip Neto (E Brendshahme) : 67.2

- Kati:3

- Katet E Pallatit: 6

- Pallat I Ri

- Viti I Ndertimit: 2005

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


- Apartament Shitet Bosh (Pervec Kundrabufese)


- Ne Zone Fantastike Dhe Me Cmim Fantastik

- Zone E Qete Dhe Shume E Preferuar Per Banim Dhe Investim

- Me 1 Ballkon

- Tualet I Madh  Me Dritare


- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: V-l

 

- Dyer Druri

- Dere E Blinduar 

- Dritaret Cilesore Me Dopjo Xham 

- Sanitare Shume Cilesore


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore


Cmimi: 59,000 Euro (i Padiskutueshem) 


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 23524

Me te preferuarat