Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet Apartament 2+1, I Pabanuar me Cdo Gje te Re tek Rr. e Durresit - PARKET Laminat AC5


Pagesa 86,900 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 90.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 27/12/2020 01:43 Post ID: 23895 Lexime 116

APARTAMENT 100% I PABANUAR DHE ÇDO GJË E RE TE RRUGA DURRËSIT - Pallati me tullë të bardhë Silikat- Zonë shumë e mirë & zonë shumë e qetë për banim.- Hyrje me hapsirë të madhe - Shtruar me PARKET laminat AC5 të gjitha dhomat

Q2552

Te dhenat e ndarjes:

- 2 Dhoma gjumi
- 1 Sallon + Kuzhinë
- 1 Korridor
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

- HIPOTEKË: Po
- SIP BRUTO (Totale): 90 m2
- SIP NETO (e brendshme): 90 m2
- SIP në HIPOTEKË : 65 m2
- KATI: 4
- KATET E PALLATIT: 5
- Viti I ndertimit: 1980
- ASHENSOR: Jo

- Karakteristika: 🔳

APARTAMENT 100% I PABANUAR DHE ÇDO GJË E RE TE RRUGA DURRËSIT Q
- Pallati me tullë të bardhë Silikat
- Zonë shumë e mirë & zonë shumë e qetë për banim.
- Hyrje me hapsirë të madhe
- Shtruar me PARKET laminat AC5 të gjitha dhomat
- Apartament me strukturë të rregullt
- Apartament me hapësirë të mirë dhe me me dritë gjatë gjithë ditës
- Apartament i sapo lyer
- Dritare DOPIO xham, Dyert janë cilësore dhe dera kryesore është e blinduar.
- Dhomat e gjumit me hapsirë te madhe dhe me dritare
- Tualeti me hidrosanitare shume cilësore dhe me ajërim natyral të marr te D
- ELEKTRIKE DHE HIDRUALIKE TE REJA dhe shumë cilësore.

FASILITETET E ZONES :
- Zonë shumë e qetë ku cdo gjë mund ta bësh në këmbë (Markete, Lokale,Shkolla,Lulishte,Parqe,Farmaci,Spitale etj) një zonë ideal për të jetuar dhe për të investuar
- Zonë shumë e preferuar e tiranës

TRANSPORTI PUBLIK
- Në zonë kalon urbani i TIRANËS RE, KOMBINAT, VORË, KAMËZ (CDO 5-10 MINUTA) .
- Ka akses pasi lidhet direkt me qendrën.

Cmimi: 86,900€  I padiskutueshem*  Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 23895

Me te preferuarat