Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1 me Verande, ne ASTIR (Pasticeri Nela) Pallat i 2009 - Ashensor | Super Mundesi Banimi ose Invest


Pagesa 62,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 97.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Engjell Mashi, Tirane, Albania - Harta
INFO Data: 11/01/2021 11:28 Post ID: 24418 Lexime 308

Mundesi Perfekte Per Investim Ose Banim Ne Astir: 2+1 Me Verande (97 M2) Ne Astir (Pasticeri Nela) Zone Shume E Mire | Pallat I 2009 Me Ndertime Shume Cilesore Dhe Ashensor | Banesa Eshte Me Me Strukture Shume Te Rregullt Dhe Hapesire Te Mire | Ndricim Perfekt | Termo Dhe Hidro Izolim | Verande Me Hapesire | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet E Reja 


Q2563


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2dhome  Gjumi

- 1 Sallon

- 1 Tualet

- 1 Verandë


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale:  97 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :69.5 M2

- Kati: 2

- Katet E Pallatit: 8

- Viti I Ndertimit: 2009

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


• Zone Shume E Mire

• Administrim Perfekt

• Ashensor Me Chip

• Hyrje Me Hapsire Te Madhe

• Zone Shume E Qete


• Apartament Me Strukture Te Rregullt

• Derë E Blinduar

• Apartament Me Hapesire Te Madhe Dhe Me Me Drite Gjate Gjithe Dites

• Orientim Perfekt, Lindje-jug-perëndim

• Dhoma E Gjumit Me Dalje Ne Ballkon

• Kuzhine Me Pajisje Funksionale 

• Apartament Me Pllakë Cilësore

• Dhomat E Gjumit Me Hapsire Te Madhe 

• Super Verandë Me Pamje Nga Rruga Kryesore Dhe Me Sipërfaqe 19m² 

• Apartament Me Depozite Me Vete

• Tualet  Me Hapsire Te Madhe Dhe Me Hidrosanitare Cilësore

 


• Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje, 1 Min Nga Supermarketet, Stacion Autobuzi, Farmacite, Furre Buke, Pastiçeri...


Cmimi: 62,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 24418

Me te preferuarat