Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Super 2+1 me Kuzh. me Vete + Verande (Liqeni - Pavaroti) 121m2 - Mbi 20k Euro Investim | Pallat i Ri


Pagesa 122,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 121.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Shyqyri Brari, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 14/01/2021 02:18 Post ID: 24607 Lexime 278

Super Apartament Në Shitje Perballe Pavarotit (Liqeni - Kopshti Zologjik) -2+1 (121 m2) Në Katin E 5-Te (Ashensor - Pallat i 2015) Dhe Me Mbi 20,000  Euro Investim Ku Cdo Gje Eshte E Rinovuar 


Q2566


Të Dhënat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno 

- 1 Korridor

- 1 Tualet

- 1 Verandë

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Kuzhinë Më Vete 


-  Hipotekë: Po 

-  Sip Bruto (Totale):  121 M2

-  Sip Në Hipotekë : 70 M2 

-  Sip Përbashkët : 10 M2 

-  Sip Verandës : 41 M2

-  Pallat : I Ri 

-  Viti Ndërtimit : 2015

-  Ashensor : Po 

 

- Karakteristika: 


- Super Apartament Në Shitje Te Një Nga Zonat Më Të Mira Të Qytetit Tiranë, Liqeni - Kopshti Zologjik, Apartament Në Shitje 121 M2 Total 2+1   Në Katin E 5- Të, Fiks Përball Pavarotit


- Zona Është Një Nga Më Të Kërkuarat Ku Mbahet Për Qetësi Dhe Komunitet Të Zgjedhur, Ka Afër Autostradën Dhe Ka Akses Të Madhe Lëvizje Me Makinë Në Autostradën Tiranë - Elbasan & Tiranë - Durrës. 


- Pallati Është Një Nga Më Cilësorët, Vit Ndërtim I Ri Dhe I Izoluar Me Sistem Termoizolues Me Kapod Gjithashtu Me Ndriçim Natyral Në Shkallë Dhe Shumë Mirë I Administruar

- Orientimi I Apartamentit Është Lindje 


- Në Apartament Janë Hedhur 20,000€ Investim, Duke Filluar Nga Dritaret Dopio Xham Plastiko Termike Për Izolimin Akustik, Dyer Të Reja, Sistem Led Dhe Spote, Izolim Nga Brenda Me Kapod, Tualeti I Investuar 100% Me Pllaka Të Reja, Kondiconer Inverter, Tavane Të Varuara Dhe Ndriçim I Fshehtë


- Elektrike Dhe Hidrualike Cilësore

- Një Apartament I Mirë Për Të Jetuar Dhe Investuar 


Çmimi : 122,000€ 


Për Më Shumë Ju Lutem Kontaktoni Në Whatsapp Tek:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 24607

Me te preferuarat