Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet Apt. Premium - 2+1+2WC+ 2Bllk ( Ish Ekspozita - M. Shyri) - 100% e re. & I Kompletuar


Pagesa 178,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 25/01/2021 22:17 Post ID: 25381 Lexime 231

Shitet Apart. I Cilesise Premium 2+1+2WC +2 Ballkone (Tek Ish Ekspozita – Rr. M Shyri)

- Interior Designi eshte I kujdesur ne Detaje, dhe I Frymezuar nga punime te Roberto Cavalli.

- Planimetria eshte me perfektja e mundshme per apartament 2+1, dhe me hapesira te bolshme.

- Punimet ne apartament jane bere 100% te reja dhe Vendodhja gjithashtu eshte nga vendodhjet me Premium dhe me te lakmuarat ne Tirane, dhe gjithashtu me Pamje Panoramike.


Q2585


Karakteristika te Permbledhura:


- 2 Dhuma Gjumi

- 1 Sallon+Kuzhine

- 2 tualete ( Tauleti Kryesor eshte me Dritare)

- 1 Koridor

- 2 Ballkone


- Sip Totale: 115 m2

- Sip Neto: 100 m2

- Kati 7 

- Katet e Pallatit: 10

- Viti i ndertimit: 2006


- Orientimi eshte perfekt pasi eshte Lindje  dhe Perendim 

- Gjithashtu pamja e apartamentit eshte panoramike, e lire.- Investuar 100% nga fillimi me interior design te kujdesur deri ne detaje

- Tuletet jane te shtruara me pllake Gres Porcelan 

- Pajisjet e tualetit jane nga me cilesoret Spanjolle, dhe intalimet plotesisht te reja Inkaso

- Letra murale e perdorur eshte Roberto Cavalli

- Ndricuesat dhe elementet e mobilimit jane perzgjedhur te jete te vecanta dhe markave me cilesore , qe nga Kompletimi i Sallonit, deri rek Kompletimi i dhomave te gjumit ( Verem mbulesa e krevatit,, qe eshte saten ka kushtuar me shume se 500 Euro) 

- Parketi eshte zvicerian, Cilesia me e mire AC5

- Instalimet elektrike dhe hidralike, sistemi i ndricimit dhe tavanet e varura 100% te reja

- Kushina eshte e re kompletuar plotesisht

- Pajisjet e kuzhines jane te reja te markave me te mira ( ie. Elektreolux etc.) 

- Apartamenti eshte i pajisur me Kondicionera

- Smart Tv Samsung 

- Dhoma e dyte e gjumit eshte nele te mobilohet sipas deshires, nga ne, ose dhome gjumi e dyte, ose studio! 


Cmimi I Apart: 178,000 Euro 


Tel ose WhatsApp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 25381

Me te preferuarat