Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Super Mundesi Investimi: 3+1+Ballkon (Tregu Elektrik) - Cmim Okazion | Strukture e Modifikueshme


Pagesa 80,000 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 108.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Zonja Curre, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/01/2021 15:22 Post ID: 25658 Lexime 180

Super Mundesi Investimi: 3+1+Ballkon (Tregu Elektrik) me Dokumentacion te Rregullt, per Vetem 80,000 Euro | Struktura dhe Madhesia e Apartamentit Lejon Modifikime | 3 Soxhorno te Kompletuara, Investim i Duhur


Q2593


TË DHËNAT E NDARJES:


- 3 Soxhorno 

- 1 Kuzhinë 

- 1 Dhome gjumi 

- 2 Korridore

- 1 Tualet

- 1 Ballkon 


-  HIPOTEKË: Po 

-  SIP BRUTO (Totale):  107,50 m2

-  SIP NETO në HIPOTEKË : 105,50 m2 

-  KATI : 2

-  PALLAT : Ekzistues


Karakteristika:  


- Apartament per Shitje  3+1 - Tregu Elektrik, Mbrapa UKT..

- 4 Min nga shkolla Baletit 

- Afer me shkollen Mihal Grameno,Osman Yderizi..

- Lidhet direkt me Ali demi ,Qytet Studenti,Ambasada  Amerikane..


- Pallat ekzistues

- Me banore te vjeter -Te qete & Familjare


- Apartamenti lyer se fundmi -Patinuar 

-Tualeti investuar

- Kubature e rregullte

- Apartament me shume drite 

- Mundesi modifikimesh ne struktur

- Dhomat te kompletuara

- 3 sallone te kompletuara 1 kuzhin vec dhe 1 dhome gjumi 

- super mundesi investimi dhe banimiÇMIMI : 80.000 € 


Për më shumë ju lutem kontaktoni në WHATSAPP:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 25658

Me te preferuarat