Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Ne Shitje - 3+1 Me Kuzhine Vec, 2 Tualete dhe 1 Bllk Te Stacioni Trenit - Harry Fultz (Rr. Kryesore)


Pagesa 79,000 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 96.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 05/02/2021 20:34 Post ID: 26092 Lexime 345

Super Apartament Ne Shitje - 3+1 Me Kuzhinë Veç + 2 Tualete + 1 Ballkon Për Shitje Te Stacioni Trenit - Harry Fultz


Q2605


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 1 Soxhorno + 1 Kuzhine Veç

- 3 Dhoma Gjumi 

- 2 Korridore

- 2 Tualete

- 1 Ballkon 


-sip Totale: 96 M2

-sip Neto : 96 M2

-kati: 4

-katet E Pallatit: 5

-pallat : Ekzistues

-viti Ndertimit : 1980 


Karakteristika : 


- Super Apartament 3+1 Me Kuzhinë Veç + 2 Tualete + 1 Ballkon Për Shitje Te Stacioni Trenit - Harry Fultz

- Një Super Mundësi Për Të Blerë Si Për Banim Apo Investim 


- Orientimi I Apartamentit Është Lindje - Veri -jug


- Kuzhina Është E Re 


- Dhomat E Gjumit Me Hapësirë Dhe Dritë

- Korridori Lidhet Me Të Gjitha Dhomat


- Kondiconer 12 Në Soxhorno 


- Instalime Elektrike / Hidrualike Cilësore 


- Një Nga Zona Është Më Të Mira Të Tiranës Ku Ka Çdo Facilitet Të Mundshëm, Qendrën 10 Minuta, 21sh 10 Minuta, Zogu Zi 5 Minuta Cmimi : 79,000 € 


Per Me Shume Info Kontakt Ne Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 26092

Me te preferuarat