Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Ne Rr. Mine Peza ( 4 min larg Qendres me Kembe) 2+1 me Depo ( Orientimi JUG-LINDJE) Tualeti me ajrosje natyrale


Pagesa 78,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 93.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 01/03/2021 21:02 Post ID: 26224 Lexime 175

Shitet Apartament 1+1 me Ballkon tek Rruga 4 Deshmoret (Xhamllik) ****Cmim Fantastik I Mobiluar dhe me *Kondicioner | Pallat i Pademtuar nga Termetet | Kuzhine me Pajisje Funksionale | • Tualeti I pajisur me hidrosanitare cilesore dhe me dritare ajrimi | Pompe Uji Personale 


Q2611


Te dhenat e ndarjes:


- 1 dhome gjumi

- 1 sallon 

- 1 tualet

- 1 korridor 

- 1 Ballkon 


- HIPOTEKE : Po

- SIP TOTALE:  69

- SIP NETO (e brendhme) :63.9

- KATI: 5

- KATET E PALLATIT:5

- Viti I ndertimit: 1988

- ASHENSOR: Jo

Karakteristika: 


• ZONE FANTASTIKE *

• Banor familjar

• Pallat me tullë të kuqe 

• Hyrje me hapsirë të madhe 

• Apartament me orientim totalisht Lindje***

• Apartament i shtruar me pllake cilësore

• apartament i mobilur me shije 

• kondicioner në çdo dhomë 

• Kuzhine  e pajisur me elekroshtepiake cilesore 

• lavastovilje Beko

• Tualeti I pajisur me hidrosanitare cilesore dhe me dritare ajrimi

• Apartament me pompëuji personale

• Fasilitet me rrugen kryesore, Qëndër,  supermarket, farmaci, urban, bar/restorant, etj...


Cmimi: 53,000 euro


• Cmim i padiskutueshëm *
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 26224

Me te preferuarat