Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet 2+1+Bllk - Tek Ministria E Mbrojtjes (Rr. E Dibres) Pallat I Ri / Ashensor | Kondicioner


Pagesa 71,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 92.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 07/02/2021 23:12 Post ID: 26258 Lexime 189

Shitet Apartament 2+1+Ballkon Tek Ministria E Mbrojtjes (Spitalet - Rr. E Dibres) Pallat I Ri Me Ashensor | Hapesire E Bollshme | Kondicioner Ne Cdo Dhome 


Q2612


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhome Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Tualet

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale:  92 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :82.11 M2

- Kati: 5

- Katet E Pallatit:8

- Viti I Ndertimit: 2005

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


• Zone Shume E Mire *

• Banor Familjar

• Pallat Me Cilësi Të Mirë Ndërtimi

• Hyrje Me Hapsirë Të Madhe 

• Apartament Me Orientim Perfekt ( Lindje Jug Perëndim)

• Apartament I Shtruar Me Pllake Cilësore

• Kondicioner Në Çdo Dhomë 


• Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore Dhe Me Dritare 

• Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Qëndër,  Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...


Cmimi: 71,000 Euro • I Padiskutueshëm *Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 26258

Me te preferuarat