Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 1+1 me Strukture Perfekte (Rr. Bardhyl - OSLO Bar) - 100% i Rikonstrukuar - PARKET AC4


Pagesa 55,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 63.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/02/2021 08:56 Post ID: 27191 Lexime 631

Super Apartament Në Shitje Rruga Bardhyl Pas Shkollës Kongresi Lushnjes Ose Oslo Bar - Apartament 1+1  Me Kubaturë Perfekte - I Rikonstrukuar 100% ( Elektrike, Hidrualike, Pllaka, Parket Ac4, Tualet, Dritare Dopio Xham, Suvatime, Patinime, Instalime, Ballkon, Dyer Etj) Pra Çdo Gjë - Jepet Në Gjendje Të Re Dhe Të Pabanuarë Më Parë - Orientimi Jug Dhe Kati Ideal ( I 2-të )- Fiks Mbrapa Shkollës - Zonë E Qetë Dhe Familjare


- Mundësi Ideale Investimi ( Lëshim Me Qera) Dhe Banimi


Q2631


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Ballkon 

- 1 Tualet 

- 1 Korridor

- 1 Depo 

- 1 Sallon + Kuzhinë


-  Viti I Ndertimit:  1985 ( Plus Minus )

- Pallati : I Vjetër/ Ekzistues ( Me Tulla Bardha Silikat 

- Ashensor : Jo 


- Sipërfaqja Totale : 63 M2 

- Sipërfaqja Neto : 63 M2

- Sipërfaqja Në Hipotekë : 52.8 M2 ( Shënuar Kaq Pasi Ballkoni Dhe Depo S'janë Në Çertifikatë Për Arsye Taksash) 

- Kubatura Shumë E Rregulltë


Karakteristika: 

- Rikonstuktuar 100% 

- Apartament I Pa Banuar 

- Një Mundësi Ideale Për Investim Dhe Banimi 

- 30 M Nga Unaza 

- Cdo Facilitet Afër ( Dyqane, Lokale, Koshte, Shëtitore, Plazhin, Urbanin, Butik, Farmaci, Shkolla, Spitale Etj )


- Akses Me Transport Publik ( Urbani Unazës)


Cmimi: 55,000 €


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 27191

Me te preferuarat