Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1 (Rr. Bardhyl - Shk. Andon Z. Cajupi) Me Super Orientim / Arredim Cilesore | Kuzhine e Re


Pagesa 59,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 66.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 10/04/2021 00:11 Post ID: 28700 Lexime 303

Ne Shitje Apartament 2+1 (Rr. Bardhyl - Shk. Andon Z. Cajupi) Me Super Orientim Lindje-perëndim- Pallat Me Shkallë Të Mirëmbajtura- Planimetri Shume Te Rregullt- Arredim Cilësorë / Kuzhine E Re


Q2657


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhinë

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 


- Sip Totale: 66

- Sip Neto: 66 (61.23 E Shënuar Në Çertifikatë)

- Kati: 5

- Katet E Pallatit: 5

- Pallat : Ekzistues 

- Viti I Ndertimit: 1987

- Ashensor: Jo


Karakteristika: 


- Zone Fantastike * ( Shumë Afër Me Shkollën Andon Zako Çajupi)


• Pallat Me Tullë Të Kuqe Dhe Shkallë Të Mirëmbajtura ( Të Suvatuara Nga Brenda Dhe Me Lule)


• Hyrje Me Hapsirë Të Madhe Dhe Strukturë Te Rregullt 

• Apartament Me Orientim Lindje - Perëndim (Shume Ndricim Natyral)


• Korridor Me Hapsirë Të Bollshme 

• Kuzhinë Me Hapsirë Të Madhe, Punime Cilësore Dhe Elektroshtëpiake Cilësore

• Dhomat E Gjumit Me Strukturë Të Rregullt Dhe Orientim Perëndim Dhe Me Tendë Mbuluese Për Diellin


• Tavan  Gipsi Dhe Ndriçim Led

• Furrë Dhe Pianur Agotek

• Frigorifer Dykatësh Samsung A++ 

• Tv 42 Polësh Philips

• Kuzhinë  Totalisht Dru 


• Tualet  Me Hapsirë Të Madhe, Hidrosantiare Cilësore Dhe Aspirim Natyral (Dtitare)


• Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Spitalet, Shkolla, Kopsht, Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...


Çmimi: 59,000 Euro (I Padiskutueshëm *)


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 28700

Me te preferuarat