Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1 me Super Pamje dhe Diell (104 m2) ne Pallat te ri me Ashensor (Dritan Hoxha - afer Zogut te Zi) Pallati i PROCREDIT


Pagesa 78,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 104.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/03/2021 20:15 Post ID: 29151 Lexime 193

Super 2+1 I Madh Pallat I Ri (Rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi - Pallati i PROCREDIT me xhama)- Planimetri E Rregullt/Me Diell/ Pamje Panoramike/Dritare Dopio Xham/Kondicioner/Cdo Gje Funksionale/Kuzhine E Re/Dhoma Gjjumi Te Kompletuara/Tualet Me Hidrosanitare Te Mirembajtura/Instalimet Te Gjitha Funksionale


Q839


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno 

- 1 Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Tualet

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon


Karakteristika:


Apartament 2+1

- Sip Totale: 104 m2 

- Sip Neto: 87 m2

- Viti i ndertimit: 2008

- Kati: 5 Banim ( Jo Kati i Fundit) 


- ORIENTIMI: Lindje 


- Me Hipoteke Te Rregullte

- Me Ndricim Gjate Gjithe Kohes L - V 

- I Mobiluar

- Me Dritare Dopio Xham

- Cdo Gje Funksionale 

- Dere E Blinduar 

- Me Tv Plazma

- Me Ashensor 

- Me KondiconerSoxhoron 

- Me Kend

- Me Tv Samsung

- Me Ndricim Dritare Dopio Xham

- Me Kondiconer

- Me Hapesire Te Madhe


Kuzhina 

- Me Kondrabufe 

- Me Aspirator + Furre + Frigorifer + Lavatrice

- Me Ndricim Te Mire

- Me Tavoline Ngrenje + 4 Karrike


Dhoma Gjumit Cift

- Me Krevat Dopio

- Dollap Rrobash Druri

- Me Ndricim Te Mire + Dritare Dopio Xham


Dhoma Gjumit Per Femijet

- Me 2 Krevat Tek 

- Me Ndricim Te Mire

- Me Dollap Rrobash 

- Me Perde


1 Tualet

- Me Hidrosanitare Cilesore 

- Me Dush 

- Me Ajerosje Natyrale + Aspirator


1 Korridor


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Intalime Hidraulike Cilesore


- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik


Cmimi: 78,000 Euro


Tel Ose Whatsapp: 

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29151

Me te preferuarat