Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1+2+Verande me Garazh + Depo tek Rezidenca (Touch Of The Sun) TEG - Vendodhje Eksluzive, Luksoz, 100% I Ri


Pagesa 230,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 179.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rezidenca Touch of the Sun TEG, Tirane - Harta
INFO Data: 24/06/2021 09:31 Post ID: 29855 Lexime 3561

Rezidenca "Touch Of The Sun" TEG - Vendodhje Eksluzive. Apartament 2+1+2+Verande, Luksoz, 100% I Ri Dhe Me Cdo Komoditet Per Te Ofruar Nje Standart Te Larte Jetese | Pallat Me Ndertime Super Cilesore + Ashensor Me Cip + Garazh | Depo Planimetri Perfekte, E Detajuar Me Arkitekt | Sistem Chiller | Qetesi Absolute 

Rezidenca Ofron Keto Sherbime: Kinema, Palester, Pishine, Lokale Etj. 


Q2816


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Kuzhine

- 2 Tualete

- 2 Korridor

- 2 Veranda 


-   Sip Totale : 178.40 m2

-   Sip Neto : 106.10 m2 

-   Sip Verandës : 62 m2 

-   Sip përbashkët : 10.30 m2


- Kati: 2

- Katet E Pallatit: 5

- Pallat I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2015

-  Ashensor: Po 


Karakteristika: 


-  Apartament i mobiluar në detaje me parket sistem chiller

- Kuzhina fantastike komplet e re me aspirator, sobë, pinaurë, lavastovilje, firgorifer etj 

- Këndi i ri 

- Ndriçimi natyral gjatë gjithë ditës orinentimi i apartamentit është jug perëndim 

- dyer të reja dhe dritare dopio xham palstiko termike

- Tualetet të mirë investuara me pllaka të mira dhe me vaskë 

- Ndriçim leed, tavane të varuara

- Çdo gjë e re 

- Pallati veshur me kapot dhe grafiato

- Pallati është antisizmik ndërtuar nga firmë austiriake

- elektrike & hidrualike cilësore dhe të reja

 - Facilietet Afer.Cmimi: 230,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29855

Me te preferuarat