Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍Petro Nini -Rr. Marg. Tutulani) 100% I Ri, Pallat V 2004 (PA ASHENSOR)* -JUG- P (me HIPOTEK)


Pagesa 118,000 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 72.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Margarita Tutulani Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 29/11/2022 18:51 Post ID: 29855 Lexime 301251

Shitet: 2+1, Ap. Unik Ne Vetvete  (Tek Petro Nini -Rr. Margarita Tutulani)  100% I Rikonstruktuar - Pallat. V. 2004 (Pa Ashensor) (71.4m2) - Kati 3 Banim – Jug- Perendim | 100% Ridisenjuar, Rikonstruktuar & Mobiluar Nga Studio Arkitekturore, Me Planimetri Te Shtrytezur Deri Ne Detaje | Plot Drite Dielli | Qetesi Absolute Nga Rr. Kryesore | Location I Premium: (Afer Sheshit Willson 150m Mbas Postes Nr.8 Ose Afer Petro Ninit, Me Dalje Te Shpejte Tek Rr. E Kosovareve & Parku I Liqenit)   

Q3514

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

Sip: Totale: 71.4 M2
Sip Neto: 66.3  M2
Sip E Perbashket: 5.1 M2 

- Kati 4 (Kati 3 Banim) (Kati I Fundit) 
- Pallati I Vitit 2004 (Pa Ashensor)
- Me Hipoteke

* Shenim: Siperfaqja Neto Ne Certifikate Eshte 55.1 M2, Nga 66.3 M2 Qe Eshte Reale E Matur . Arsyeja Pse Eshte Shenuar Me Pak Siperfaqja Ne Certifikate Eshte Ngaqe Ne Ato Vite Njerezit I Legalizoheshin/Shenonin Sip. Ne Certifikate Me Pak Nga Cfare Eshte Reale. Per Arsye Sepse Kursenin Nje Pjese Te Takses, Ose Shtonin Pak Me Teper Siperfaqe Nga Cfare Kishin Ne Lejen E Ndertimit!! *


Karakteristikat E Apartamentit: 

-Te Gjitha Punimet Nga Grupet, Pajisjet Deri Tek Instalimet Dhe Murret Ndarese Jane 100% Te Reja. 

 -Vetrata Termike Pvc Me Teksture Druri Arre
- Parket Ac5 
- Sistetm Kondicionimi Multisplit Qendror
- Te Gjitha Instalimet Hidraulike 100% Te Reja Multistratto
- Instalie Elektrike 100% Te Reja Abb Chiaro
- Insalim Çatie I Ri, Me Polisterol Dhe Tjegull Kanadeze.
- Pajisje Tualet Inkaso
- Elektroshtepiake Inverter A++
- Instalime Per Panel Diellor Gati
- Mobilje 100% Te Reja Te Bera Me Porosi Posacerisht, Qe Te Shfrytezohet Hapeira Maksimalisht! 

- Apartamenti Eshte Rast Fantastik Investimi, Si Per Te Banuar Vet , Si Per Ta Blere Per Te Dhene Me Qera Afatgjate, Gjithashtu Dhe Idale Per Qera Afatshkurter (Airbnb & Booking.Com) , Pasi Eshte 100% Gati Per Te Hyre, Ka 2 Dhma Gjumi(Qe Ka Me Pak Konkurence) Dhe Vendodhja Eshte E Pavdekshme, Nje Nga Me Te Mirat Ne Tirane! Cmimi: 118.000 €‎ (I Padikutueshem*) - Shitet I Kompletuar Si Ne Foto

Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29855

Me te preferuarat