Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - I Super Investuar me Super Cmim : 2+1 & Ballkon me **PAMJE NGA Dajti (Kati 5) FRESK - Pallat i RI


Pagesa 51,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 82.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresk, Rruga Nacionale per ne Dajt - Harta
INFO Data: 30/03/2021 02:04 Post ID: 29856 Lexime 608

I Super Investuar, Super Mundesi:  2+1 me Ballkon Per Vetem 51,000 Euro Ne Katin E 5 - **PAMJE NGA DAJTI -.Ne Pallat Te 2015-tes (Fresk - Rezidenca Me E Mire Ne Zone) / Apartmenti Eshte Pa Hipoteke, Per Me Sakte Ne Perfundim Te Procesit Te Hipotekimit | Hyrja Eshte Totalishte E Investuar Me Super Detaje Dhe Elemente Qe Do E Bejene Investimin Tuaj Me Te Vlefshem - Parket Ac5  / Grila Automatike / Vetranta Te Medhaja / Ndricim Led Me Spote 

**** Orientimi Eshte Me I Miri I Mundshem (Jug - Perendim) Maksimalizon Ndricimin Natyral *****


Q2685


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 1 Sallon Me Kendin E Kuzhines

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Tualete 

- 1 Ballkon


Siperfaqe Neto: 72.8 M2 Neto 

Siperfaqe E Perbashket: 9.2 M2 

Siperfaqe Totale: 82 M2


Pallat I Ri (2015)

Kati I 5-te

Orientimi: Jug-perndim


Karakteristika: 


Apartamenti Ndodhet Ne Rrugen Nacionale Per Ne Dajt Tek Rezidenca Me E Preferuar Per Jetese Ne Zonen E Freskut ( Komplet E Banuar Dhe Ofron Te Gjitha Facilitetet E Mundeshme) 

Pallati Eshte Perfunduar Ne 2015-ten


Apartament I Super Investuar dhe Shitet i Mobiluar dhe me Te Gjitha Elektroshtepiaket 

Me Punime Extra Cilesore, Te Mireorganizuara Ne Ambientin E Bollshem Te Baneses.Dhe Nje Strukture Shume Te Rregullt Dhe Orientimin Me Perfekt Te Mundeshem, Jug-perendim


Dritare Doppio Xham, Grilat Automaike, Vetrata Te Medhaja Me Antiribalt

Parket Ac5,Der E Blinduar Dierre, Dyer Druri Me Lyerje, E Patinuar, Ndricues Led,Spote Dhe Shandane


Muret Jane Te Patinuara Dhe Te Sapo Lyera

Cdo Komponent I Apartamentit Eshte Perfekt Per Krijimin E Baneses Tuaj Ne Te Ardhmen


Te Gjitha Instalimet E Reja
Cmimi: 51,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29856

Me te preferuarat