Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Super Okazion: 3+1+2 Ballkone me Super Pamje - 21 Dhjetorit (Pol. Bashkiake) - Pallat i Ri / i Mobiluar / Cmim Fantastik


Pagesa 99,000 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 10
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Sali Butka, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 05/04/2021 00:55 Post ID: 30311 Lexime 43

Okazion: 3+1 Me 2 Ballkone (Super Pamje) Tek Zona 21 Dhjetorit - Pas Policisë Bashkiake - Apartamenti Është Me Shumë Ndricim Në Çdo Moment Të Ditës Dhe Me Nje Pamje Të Bukur Panoramike - Orientimi I Apartamentit Është Jug -lindje - Perëndim (Kati I 10-te / Ashensor) Pallat I Ri Me Administrim Shume Korrekt - Banesa Shitet E Mobiluar Si Ne Foto / Me Te Gjitha Pajisjet Dhe Dokumentacion Te Rregullt


Q2690


Të Dhënat E Ndarjes 


- 1 Sallon + 1 Kuzhinë

- 2 Ballkone

- 1 Korridor

- 1 Tualet 

- 3 Dhoma Gjumi 


- Sipërfaqja Totale : 115 M2 

- Sipërfaqja Neto : 102.60 M2

- Pallati I Ri

- Vit Ndërtimi : 2009-2010

- Kati : 10-të 

- Orientimi : Lindje 30% - Jug 70% - Perëndim 30% 


- Zona Është Shumë E Preferuar Brenda Unazës Së Tiranës, Ka Çdo Fasilitet Të Mundshëm Për Të Jetuar

- Gjithashtu Apartamenti Është Mundësi E Mirë Dhe Investimi ( Dhënie Me Qera Garante & Me Cmim Te Mire ) 

- Apartamenti Është Shumë I Ngrohtë

- Transporti Publik Është Shumë I Aksesushëm 


Cmimi: 99,000 € 


Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 30311

Me te preferuarat