Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 1+1 i Rikonstruktuar 100% dhe i Pabanuar me Pare te Harry fultz (St. i Trenit) Parket Laminat | Super Ndricim


Pagesa 65,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 58.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 10/04/2021 00:01 Post ID: 30337 Lexime 33

Apartament për shitje 1+1 i rikonstruktuar 100% dhe i pa banuar më parë te Harry fultz, Stacioni Trenit, buzë unazës fiks përball hyrjes së Prestigjit - Tiranë - Apartamenti është me shumë dritë dhe ka kubaturë shumë të rregulltë - Bërë çdo gjë na fillimi si dyert, dritaret, parketi laminat, pllakat me imitim parketi, suvatimet, elektriket & hidrualiket 


Q2691


Të dhënat e ndarjes 


- 1 Sallon + 1 Kuzhinë

- 1 Ballkon

- 1 Korridor

- 1 Tualet 

- 1 Dhomë gjumi 


- Sipërfaqja Totale : 58 m2 

- Sipërfaqja Neto : 58 m2


- Pallati i vjetër me tulla të bardha silikat

- Vit ndërtimi : 1970-1985

- Kati : 3-të 

- Orientimi : Lindje 30% - Jug 70% 


- Zona është shumë e preferuar brenda unazës së Tiranës, ka çdo fasilitet të mundshëm për të jetuar. Gjithashtu apartamenti është mundësi e mirë dhe investim ( dhënie me qera të mirë) 

- Apartamenti është shumë i ngrohtë dhe kati ideal i 3-të  

- Transporti publik është shumë i aksesushëm 


Cmimi: 65,000 € 


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 30337

Me te preferuarat