Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet Apt 1+1 me Ballkon (Materniteti i Ri - Brryl) ne Pallat i Ri me Ashensor | Orientim Perfekt |


Pagesa 65,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Endri Keko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 10/04/2021 00:10 Post ID: 30384 Lexime 101

Apartament për shitje 1+1 Zona Sa Kalon Marternitetin e ri Fiks te Kopshti Princi i Lumtur - Apartamenti është me shumë dritë në çdo dhomë dhe ka pamje të bukur panoramike- Orientimi i apartamentit është PERËNDIM -  Shitet i mobiluar pjesërisht 


Q2693


Të dhënat e ndarjes 


- 1 Sallon + 1 Kuzhinë

- 1 Ballkon ( që lidhet me të dy dhomat)

- 1 Korridor

- 1 Tualet ( me aspirim)

- 1 Dhomë gjumi 


- Sipërfaqja Totale : 65 m2 

- Sipërfaqja Neto : 56.80 m2

- Pallati i Ri

- Vit ndërtimi : 2010-2011

- Kati : 5-të 

- Orientimi : Perëndim 70 % 


- Pallati është shumë cilësor me dy ashensor, me lulishte oborr i përbashkët etj 

- Ka çdo fasilitet afër si: kopësht, Shkolla, lulishte, framaci, spitale etj

- Zona është shumë e preferuar dhe e qetë e Tiranës, ka çdo fasilitet të mundshëm për të jetuar. Gjithashtu apartamenti është mundësi e mirë dhe investim ( dhënie me qera të mirë) 

- Apartamenti është shumë i ngrohtë


- Transporti publik është shumë i aksesushëm

- Kubaturë perfekte 


Cmimi: 65,000 € 


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 30384

Me te preferuarat