Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1+Ballkon ne Kinostudio (TV Klan) Pallat i Ri (pa Ashensor) me Izolim Kapot*** Orient. Perendim


Pagesa 57,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 75.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kol Indromeno, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 08/05/2021 18:55 Post ID: 32903 Lexime 678

Shitet Apartament 2+1 me Ballkon ne Kinostrudio (TV Klan) Pallat i Ri (pa Ashensor) me Izolim Kapot*** Strukture te Rregullt dhe Orientim nga Perendimi (Ndricim Maksimal) Izolim Akustik me Dritare Dopio Xham - Ballkon // Tualet me Ajrosje Natyrale


Q2726


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 DHOMË NDENJE

- 1 tualet

- 1 ballkon


- SIP TOTALE: 75 m2

- SIP Neto: 75 m2 (63 në çertifikatë)

- KATI: 3

- KATET E PALLATIT: 5

- Pallat Vit ndertimi: 2005


Karakteristika: 


- Mundesi Shume e Mire per Investim dhe Banim ne Kinostudio te TV Klani 

- Pallat Ndertim i Vitit 2005 me Shume Standart 


- Apartamenti Shitet Bosh 

- Mure me Izolim Kapot 

- Strukture Shume e Rregullt dhe e Shfrytezuar ne Menyre Perfekte

- Dritare Dopio Xham - Izolim Akustik


- Orientimi nga Perendimi i Mundeson Ndricim Natyral Makismal 


- Tualet me Ajrosje Natyrale


Çmimi : 57,000 Euro


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 32903

Me te preferuarat