Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Ne Ali Dem - 1+1+Balllkon ne Pallat te Ri | Super Ndricim | Pamje Panoramike | Parkim ne Lagje


Pagesa 61,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 74.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 23/05/2021 17:48 Post ID: 35001 Lexime 121

Shitet Super Apartament 1+1 Në Lagjen Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku Pranë Xhamisë Së Ali Demit Me Siperfaqe 73.5 M2 Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Kati 4-të - Apartamenti Më Me Dritë Që Keni Parë Ndonjëherë - Planimetri  E Mirë, Mundësi Ndryshimesh- Pallati Cilësor - Ambjetet E Përbashkëta Me Gjelbërim Dhe Pamje Panoramike .🏃‍♂️- Zona Ofron Çdo Fasilitet - Ka Shumë Vend Parkimi Si Lagje Shumë E Qetë Dhe Pa Zhurma


Q2780


Të Dhënat E Ndarjes 


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Korridor

- 1 Tualet

- 1 Ballkon

- 1 Soxhorno + Kuzhinë


- Sipërfaqja Neto :  65.7  M2

- Sipërfaqja Bruto : 73.5 M2

- Kati : 4

- Pallat  I Ri : 2009 Vit Ndërtimi 


- Instalime Elektrike Cilësore & Hidrualike

- Distanca Nga Fushat E Ali Demit Është 5 Minuta Ecje - 10 Min Nga Shkolla 1 Maj - 15 Në Qendër

- Apartament Unik 

- Çdo Dhomë Është Jug

             

Çmimi : 61,000 €


Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 35001

Me te preferuarat