Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet 2+1+ Ballkon (Concord - Rr. 5 Maji) Pallat i Ri | Ashensor me Cip | i Mobiluar (Kondicioner)


Pagesa 72,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/05/2021 11:30 Post ID: 35906 Lexime 145

Shitet Apartament 2+1+Ballkon Tek Concord Center (Rr. 5 Maji) Ne Pallat Te Ri / Ashensor Me Cip | I Mobiluar | Kondicioner | Orientim Perfekt | Sallon I Bollshem Me Dalje Ne Ballkon | Tualet Me Ajrosje Natyrale | 


Q2791


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhomë Gjumi

- 1 Dhomë Ndenje

- 1 Tualet

- 1 Ballkon


- Sip Totale: 85 M2

- Sip Neto: 78.45 M2 ( 70.45 Në Çertifikatë)

- Kati: 8

- Katet E Pallatit: 8

- Pallat  :  I Ri

- Viti I Ndertimit: 2006

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


• Zone Fantastike** Qetësi Absolute 

• Administrim Perfekt,  Ashensorë Me Cip

• Pallat Me Ndërtime Shumë Cilësore

• Banorë Familjarë 

• Apartamenti Fillon Në Hyrje Me Një Korridor I Cili Është Lidhës Me Derën E Jashtme, Sallonin, Dhomën E Gjumit Dhe Tualetin

• Sallon I Bollshëm Me Dalje Në Ballkon

• Orientim Shumë I Mirë, Jug Perëndim


• Dhomë Gjumi  Me Hapësirë Të Madhe Dhe Kubaturë Të Rregullt 


• Fasilitet Spitalet, Shkollat, Furrë Buke, Supermarket, Rrugë Kryesore, Kopësht Etj...


Çmimi: 72,000 Euro (I Padiskutueshëm) *


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 35906

Me te preferuarat