Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Okazion: 2+1+2Bllk (100m2) perball Gj. Qemal Stafa (Rr. Durresit) Ashensor me Cip | Pamje Panoramike


Pagesa 91,500 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 27/05/2021 12:59 Post ID: 35954 Lexime 177

Shitet Super Apartament Okazion Në Vendodhje Prenium Rruga Durrësit - Përball Gjimnazit Qemal Stafa - Pallati Postës Shqiptare - Apartament 2+1+1 Wc + 2 Ballkone - Apartamenti Është Me Kubaturë Shumë Të Mirë Dhe Të Lartë- Me Hipotekë  Të Rregulltë- Apartamenti Ndodhet Në Një Nga Zonat Më Elitare Të Tiranës Ku Ka Çdo Fasilitet Të Mundshëm Për Të Jetuar Komod Q2793


Të Dhënat E Ndarjes 


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Korridor 

- 1 Tualet

- 2 Ballkone

- 1 Soxhorno + 1 Kuzhinë


- Sipërfaqja Neto :  92 M2

- Sipërfaqja Bruto : 100 M2

- Kati : 6

- Pallat I Ri  Viti 2000 


- Pallati Është I Vitit 2000 Me Ashensor Me Çip 4 Vendësh - Shkalla Është E Lyer E Pastër Dhe E Mirëmbajtur - Ka 4 Hyrje Për Kat

- Orientimi I Apartamentit Është Veri 40% - Perëndim 60%  E Rreh Dielli Pasditeve.

- Ka Shumë Ndriçim Të Mirë Natyral

- Apartament Shumë I Mirë Për Të Jetuar Dhe Për Investim 

- Akses Me Transport Publik 

- Çdo Fasilitet Afër Si : Shkolla, Universitete, Qendra Tregtare, Autostradën, Kopshte, Çerdhe, Farmaci, Spitale, Dyqane, Furra, Lokale, Restorante, Hotele, Etj Etj 


Çmimi : 91,500 € 


Për Më Shumë Kontaktoni Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 35954

Me te preferuarat