Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Luks, Investim dhe Cilesi ne Cdo Detaj - 2+1+Ballkon Panoramik tek Liqeni i Thate - Garazhd Personal


Pagesa 175,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Peti, Albania - Harta
INFO Data: 15/06/2021 13:57 Post ID: 36560 Lexime 47

- Apartament Luks + Garazhd Perfshire Ne Cmim Ne Zonen E Liqenit , Rruga Peti Ne Fund . Apartament Ne Pallat Super Te Ri Ndertim Cilesore , Pallati Eshte I Izoluar Me Shtrese Kapod Dhe Eshte Antisizmik . Gjithashtu Pallati Eshte Me Ndricim Natyral I Suvejuar Me Kamera I Gjithe Pallati . Pallati Eshte I Fundit Ne Ate Zone E Cila I Mundeson Te Kete Pamjen E Lire Ne Te 4 Drejtimet Pamje Fantastike Mbi Tiranen , Liqenin & Dajtin.


Q2205


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno + Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi 

- 2 Ballkon

- 1 Korridor

- 1 Tualet 


- Sip Totale: 120 M2

- Sip Neto : 108.70 M2 

-       Sip Perbashket : 12 M2 

- Kati: 4

- Katet E Pallatit:6

- Pallat I Ri : 2015

-       Ashenor Ultra *********


Karakteristika:


- Zona Eshte Nder Nga Me Te Preferuarat Ne Qytet Ku Mbizoterohet Nga Qetesia Absolute Dhe Ajeri I Paster . Gjithashtu Eshte Zone Familjare Me Njerze Te Shtreses Larte . 


- Apartamenti Eshte Investuar Para 2 Viteve , Cdo Investim Eshte Kryer Nga Pronari Extra (S'ka Asgje Te Firmes Ne Apartament) 

- Orientimi : Jug - Lindje - Perendim

Ka Diell Pa Fund Si Apartament Ndricmim Maksimal 


- **Detaje Te Investimit**


- Apartamenti Eshte Shtruar I Gjithi Me Parket Ac5 Nga Veko ( Me I Miri Ne Treg) 

- Me Sistem Chiller Inverter Ne Te Gjithe Shtepine Per Ngrohje Ftohje Qe Ka Kushtuar 5000€ . Soxhorno Eshte I Mobiluar Me Kolltuk Te Rinje Cilesore Dhe Shum Komod Me Tv Plazem Lg 52 Polesh 

Sistem Leed . Punime Gipsi & Ambazhure Te Shtrenjte . Kuzhina Eshte E Re E Gjitha Cdo Elektroshtepiake Eshte Marr Te Firma Mielo . Si Soba , Pianuara , Aspiratori , Mikorvali , Frigoriferi , Lavatricja , Tharsja E Rrobave Etj. 

Dhomat E Gjumit Jane Te Kompletuara Me Krevat Dopio Dhe Dyshek . Njera Nga Dhomat Ka Dhe Garderobe Vecmas , Me Shume Dollap Dhe Si Dhoma Gjumi Jane Me Super Ndricim . 


- Dritaret Jane Triples Plastiko Termike Elektrike & Dyert Jane Me Prosi . 


- Tualeti Eshte I Ri I Gjithi M Pllaka Cilesore Me Ajerosje Natyrale . 

- Elektriket Dhe Hidrualiket Jane Bere Super Cilesore Dhe Te Reja .


- Ashensori Eshte Unik 


- Super Mundesi 


Cmimi: 175.000 €


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 36560

Me te preferuarat