Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet 2+1+Aneks Vec (Perball Deliorgjit) Parkim i Sigurte Poshte /Strukture Perfekte | Jug - Lindje


Pagesa 62,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 67.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 04/06/2021 16:36 Post ID: 36562 Lexime 96

Shitet Apartament Me Planimetri Perfekte 2+1 Me Aneks Veçmas - Tiranë - Rruga Irfan Tomini - Përball Kopshtit ( Përball Kompleksit Deliorgji ) Pallat I Vjetër  Me Tulla Kati 4-të. - Kubaturë Perfekte Dhomat Me Hapësirë Dhe Të Larta - Me Shumë Ndriçim Orientimi I Apartamentit Është Jug - Lindje -  Perëndim - Apartamenti Është Në Një Zonë Shumë Të Qetë Dhe Familjare Pa Zhurma Dhe Ka Avantash Shumë Të Madh Pa

Parkimin Ku Mund Të Gjesh Shumë Lehtësisht.- Pallati Është Me Shkallë Të Pastër, Të Lyer Dhe Me Kamera ***Çmimi Shumë I Mirë Pasi Është Shumë E Vështirë Të Gjesh Apartament 2+1 Afër Qendrës Me Të Tillë Buxhet***


Q2772 


Të Dhënat E Ndarjes 


- 2 Dhoma 

- 1 Korridor

- 1 Tualet

- 1 Ballkon

- 1 Soxhorno + Kuzhinë Veçmas


- Sipërfaqja Neto :  67 M2

- Sipërfaqja Bruto : 67 M2


- Kati : 4

- Pallat : I Vjetër Me Tulla 5 Katësh. 


- Tualeti Me Dritare 

- Pamje E Mirë Me Pemë Anash 


Çmimi : 62,000 €


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 36562

Me te preferuarat