Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 1+1+Bllk ne Pallat te Ri Ultra Vitit 2016 |- Pamje spektakel nga Liqeni dhe K. BOTANIK


Pagesa 69,800 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 68.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Selita e Vjeter, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 18/06/2021 13:30 Post ID: 37960 Lexime 461

Apartament  Në Një Super Vendodhje Kopshti Botanik Me Pamje Nga Liqeni- Një Ndër Pallatet Më Cilësor I 2016 Me Veshje Kapod- Zona Shumë E Qetë, Me Ajër Të Pastër, Me Pamje Të Mrekullushme Mbi  Botanik Dhe Liqenin- Apartamenti Është Unik Dhe Gjigand - Apartamenti Është I Mirë Investuar Në Elektrike, Hidrualike, Kuzhina, Kundrabufe, Dritare, Patinime, Suvatime Etj. 


Q2820


Të Dhënat E Ndarjes 


- 1 Dhoma Gjumi

- 1 Soxhorno + 1 Kuzhinë 

- 1 Korridor

- 1 Tualete 

- 1 Ballkon 


- Sip. Totale: 68.2 m2

- Sip. Neto: 58.2 m2

- Kati: 4 (6 Kate)

- Pallat i Ri (2016) me Ashensor 


Një Shtëpi Të Veçant E Bënë Orientimi Dhe Tëzgjohesh Me Energji Pozitive ,, Se Tek Ky Apartament Të Zgjon Dielli Dhe Cicërimat E Zogjëve....


-  Një Pamje Fantastike Dhe Një Qetësi Apsolute

-  Apartamenti  Investuar Së Fundmi

-  Dhoma E Gjumit Totalisht E Re

-  Kuzhina E  Bërë Me Porosi E Re

-  Kondicioner I Ri

-  Frigorifer & Pianurë Shumë Pak E Përdorur

-  Tualeti I Investuar- Pallati Super Cilësor  I Vitit 2016 

- Me Veshje Kapod 

- Korridoret Me Shumë Hapsirë

- Ashensor Me Xham 

- Banorë Të Qetë Familjarë 

- Katet E Para Çdo Komoditet , Lokale, Super Markete Lulishte  Kopshte


- Zona Ndër Më Të Mirat Dhe Të Qeta

- Afër Çdo Komoditeti

- Lidhje Direkt Me Autostradën


- Apartament Unik Dhe Gjigand 


Çmimi : 69,800 Eu (  I Padiskutushëm) 


Për Më Shumë Kontaktoni Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 37960

Me te preferuarat