Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1+2wc (Liqeni) Apartament Perfekt, Pallati SUPER i Vitit 2015 - plot diell, dhe organizim pefekt - Mundesi Parkimi/Garazhi


Pagesa 114,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni I Thate Rruga Hamdi Sina - Harta
INFO Data: 20/08/2021 00:44 Post ID: 42823 Lexime 165

Shitet Apt 2+1+2wc Ne Vendodhje Fantastike, Ndodhet Ne Zone E Liqenit Te Thate Afer Restorant Mir Zoti- Apartamenti Eshte I Rregulluar Se Fundemi Me Planimetri Perfekte Dhe Shume Diell- Punimet E Apartamentit Jane Cilesore


Q2894


Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Kuzhine

- 2 Tualete

- 1 Korridor - Sip Totale: 110 M2

- Sip Neto: 96.6 M2

- Pallat I vitit 2015

- Ashensor: Po


******* Ka Edhe Nje Parkim Me Vlere 13 Mij Euro Ne Rast Se Klienti Deshiron Ta Blej Me Gjith Parkim****Karakteristika:


- Apartament I Rregulluar I Sapo Lyer

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: L

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare


- Mundesi Parkimi

- Instalime Elektrike Cilesore

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore


- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik 


- Tualet Me Dritare

- Dyer Te Reja

- Hidraulike Dhe Elektrike Te Gjitha Te Reja


Cmimi: 114,000 Euro 


******* Ka Edhe Nje Parkim Me Vlere 13 Mij Euro Ne Rast Se Klienti Deshiron Ta Blej Me Gjith Parkim****


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 42823

Me te preferuarat