Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1+2WC+3Bllk - Rr, Elbasanit - Amb. Amerikane Perballe. (Pallat i Ri me Ashensor) Parket || Mobilim i Ri


Pagesa 159,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 119.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga E Elbasanit Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 22/08/2021 19:27 Post ID: 42950 Lexime 137

Apartament 2+1+2WC+3Bllk ne Vendodhje Fantastike, Ndodhet ne zonen e Rruges se Elbasanit , "Ambasades Amerikane"

- Apartamenti jepet i mobiluar me hapsire te bollshme dhe me 3 ballkone te mbyllura me ventrate xhami


Q2896


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

- 2 tualete

- 1 korridor 

- 3 Ballkone


- SIP TOTALE:119 m2

- SIP Neto: 105.41 m2

- KATI:2

- KATET E PALLATIT: 10

- Pallat  I ri 

- Viti I ndertimit:2005

- ASHENSOR: po


Karakteristika: 


- Apartamenti ndodhet ne katin dyte te nje pallati te ri me ashensor

- Vendodhja ne nje zone shume te mire,afer Ambasades Amerikane


- Apartament i ri 

- Pamje Panoramike e paster

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes

- Orientimi: V-L

- I mobiluar

- Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme me tre ballkone,dy tualete 


- Instalime Elektrike Cilesore

- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore


- Facilietet afer

- Akses me Transport publik Cmimi: 159.000 Euro   


Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 42950

Me te preferuarat