Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Apt 2+1+Ballkon i Ri, ne Zonen Freskut tek pasticeri Melisa *Pallat i Ri (Ashensor) i Mobiluar


Pagesa 66,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 94.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga e Thesarit, Fresk, Tirane - Harta
INFO Data: 27/09/2021 17:06 Post ID: 42964 Lexime 305

Shitet Apartament 2+1+Ballkon - Vendndodhja Ne Zonen Freskut Tek Pasticeri Melisa- Apartamenti Jepet I Mobiluar Me Hapsire Te Bollshme-hidraulike Dhe Elektrike Te Gjitha Te Reja


Q2898


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhome Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon I Madh- Sip Totale:94 M2

- Sip Neto: 85 M2

- Kati:2

- Katet E Pallatit: 7

- Pallat  I Ri 

- Viti I Ndertimit:2008

- Ashensor: PoKarakteristika:


- Apartamenti Nodhet Ne Zonen E Freskut Tek Pasticeri Melisa

- Apartament I Ri 

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: P


- I Mobiluar Totalisht 


- Instalime Elektrike Cilesore

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore


- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik 


Cmimi: 66.000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 42964

Me te preferuarat