Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1+2 WC & 1Bllk, ne Astir (te Alpha Bank) Pallat i Ri me Ashensor || Parket || Orient. Perendim


Pagesa 87,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 104.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 24/08/2021 12:54 Post ID: 43156 Lexime 138

Super Apartament 2+1+2 Tualete & 1 Ballkone Në Shitje Në Zonën E Astirit - Fiks Te Alpha Bank - Tiranë- Apartamenti Ndodhet Në Një Pallat Të Ri 6 Katësh Të Ndërtuar Në 2008, Apartamenti Është Në Katin E Katin E 6-të 


Q2904


Të Dhënat E Ndarjes 


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhinë 

- 2 Tualete

- 1 Korridor

- 1 Ballkone 


- Sip Totale : 103.6 M2

- Sip Përbashkët : 10.1 M2

- Sip Neto : 93.5 M2 

- Sip Në Hipotekë : 93.5 M2


- Kati : 6

- Vit Ndërtimi : 2008

- Katet E Pallatit : 11

- Ashensor : Po 

- Orientimi : Perëndim 


Karakteristikat:


- Pallati Është Super Ndërtim Cilësor, Me Ashensor 4 Vendësh Me Çip 

- Apartamenti Ka Planimetrin Më Perfekte Të Mundshme Dhe Super Të Shfrytëzueshme 

- Apartamenti Është Totalisht I Investuar Në Detaje 

- Investuar Me Parket, Dritare Dopio Xham, Kuzhina E Kompletuar, Parketi Cilësor, Elektrike Dhe Hidrualike Të Bëra Me Cilësi Të Lartë, Hidrosanitaret Cilësore Të Tualetit. 


- Apartamenti Është Shumë I Mirëmbajtur! Korridori Lidhet Me Të Gjitha Dhomat, Tualetet E Kompletuara, Soxhorno Me Kënd Të Mirë  Kuzhina E Kompletuar Me Pianur, Sobë, Frigorifer, Aspirator  

Kundrabufa Është Bërë Me Material Cilësor 

- Orientimi I Apartamentit Perëndim 

- Apartamenti Është Me Termoziolim Të Brendshëm Dhe Izolim Akustik Që Nuk Dëgjohen Muret Me Komshinjtë Apo Zhurmat Jashtë Dhe Ruan Temperaturën

- Shitet Si Në Foto 
Çmimi : 87,000€


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 43156

Me te preferuarat