Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1+2wc (120 m2) i Cilesise PREMIUM tek Komuna e Parisit (Pallat i ri Ashensor) Dizenjuar me Arkitekt


Pagesa 155,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirane - Harta
INFO Data: 26/08/2021 18:02 Post ID: 43389 Lexime 224

2+1+2wc i Cilesise PREMIUM tek Komuna e Parisit (Pallat i ri - 120 m2)


Te Dhenat: 


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Soxhorno / Kendi i Kuzhines

- 2 Tualete


Sip: 120 m2 Total 

Sip: 105 m2 Neto


- Kati 6 ( Jo Kati i Fundit) 

- Jug perendim

- Pallat i vitit 2010 (pallati xhangollit ose german computers) 

- Pallati me 2 Ashensor

- Planimetri Shume e Rregullt


- 100% e rikonstruktuar dhe Dizenjuan ne detaje nga arkitek! 

- 100% e mobilimit dhe punimeve te reja

- Apartamenti i pabanuar me pare


Cmimi: 155.000 Euro


Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 43389

Me te preferuarat