Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 1+1, i Madh ne Don Bosko (Alb Market) **Mnd. Kthimi ne 2+1Sh || Pallat i Ri // Orientim i Mire || Planimetri e Rregullt


Pagesa 68,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 80.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Muzaket Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 11/09/2021 17:17 Post ID: 44745 Lexime 73

Shitet Apartament 1+1, I Madh **Me Mundesi Kthimi Ne 2+1, Tek Rr. Muzaket (Don Bosko - Alb Market) **Mnd. Parkimi Ne Lagje // Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Shkalle Shume Te Mirembajtura || Banesa Eshte Me Hapesire Te Bolleshme, Planimetri Te Rregullt Dhe Ndricim Te Mire (Orientim Perendim) // Muret Jane Te Sapo Lyera Dhe Dritaret Dopio Xham ((Izolim Akustik)) Pamje Nga Rruga Kryesore || Tualet I Madh Me Te Gjitha Hidrosanitaret || Te Gjitha Hidrosanitaret E Reja


Q2923


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Tualet

- 1 Korridor 


- Sip Totale:  80.4 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :74 M2


- Kati: 2

- Katet E Pallatit:8

- Viti I Ndertimit: 2007

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


• Zone Fantastike *** Don Bosko

• Pallat Me Cilësi Të Mirë Ndërtimi Dhe Ashensor

• Mundësi Kthimi Në Apartament 2+1


• Apartament Me Orientim Perfekt Shumë Të Mirë

• Lartësi Nga Tavai 3 M

• Tarracë E Personalizuar Dhe E Banueshme Vetëm Për Ktë Apartament


• Dhomat E Gjumit Me Strukturë Të Rregullt Edhe Të Dyja Me Dalje Në Ballkon, Orientim Veri

• Tualet Me Hapsirë Të Madhe


• Fasadë Xhami Dopjo Xham

 


• Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Qëndër,  Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...


Cmimi: 68,000 Euro  **• Cmim I Padiskutueshëm *


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 44745

Me te preferuarat