Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Mundesi Shume E Mire Investimi **Vile 4 Kateshe Me Sip. Trualli (475 M2) **Afer Qendres (Rr. Kavajes - Myslym)


Pagesa 400,000 Euro
Ambjenti 5+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 475.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Islam Alla Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 11/09/2021 14:11 Post ID: 44933 Lexime 21

 Mundësi Shumë E Mirë Investimi **Vile 4 Kateshe Me Siperfaqe Trualli (475 M2) Rr. Islam Alla (Mes Myslymit Dhe Rr. Se Kavajes) Shume Afer Me Qender ***Super Lokacion  -  2 Poste Parkime Ose Më Shumë Brenda Oborrit // Shitet Me *Dokumentacion Te Rregullt 


Q2924


Te Dhenat E Ndarjes:


- 8 Dhoma Gjumi

- 4 Sallon 

- 4 Tualete

- 4 Korridor

- 4 Ballkon• Sip Totale: 415.2 M² + 60m² Truall

• Kati 1 :  Sip. Ndëtimi=87.2m², Sip. Verande=11.2m² , Sipërfaqe Totale=98.4 M²

• Kati2 : Sip. Ndërtimi= 87.2 M², Sip. Verande= 11.2m² + Sip. Shkalle=7.2m², Sipërfaqe Totale = 105.6m²

• Kati 3: Sip. Ndërtimi= 87.2 M², Sip. Verande= 11.2m² + Sip. Shkalle=7.2m², Sipërfaqe Totale = 105.6m²

• Kati 4: Sip. Ndërtimi= 87.2 M², Sip. Verande= 11.2m² + Sip. Shkalle=7.2m², Sipërfaqe Totale = 105.6m²

• Sipërfaqe Oborri 60m² Me Leje Legalizimi.


- Sip Neto:  415.2m² + 60m² Truall

- Katet E Viles 4


Karakteristika: 


- Një Nga Zonat Më Të Kërkuara Në Tiranë*

• 5 Min Nkëmb Nga Qëndra, 5 Min Nga Myslym Shyri

• Mundësi Perfekte Investimi***


• Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Qëndër, Shkolla, Kopsht, Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...


Çmimi : 400,000 Euro  (I Padiskutueshëm *)


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 44933

Me te preferuarat