Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 3+1+2WC&Bllk ne Astir (OSLO) me Cmim **Okazion, Dizenj me Arkitekt || Ashensor me Cip | Super Pamje (kati 8)


Pagesa 127,500 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 163.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 12/09/2021 01:41 Post ID: 44951 Lexime 19

Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete Dhe Ballkone Ne Astir (Rr. Teodor Keko - Oslo) Pjese E Nje Pallati Te Perfunduar Ne 2009-ten, I Pajisur Me 2 Ashensore (Me Cip) - Banesa Eshte E Dizenjuar Me Arkitekt, Planimetri Perfekte Dhe Orientim Nga Veri - Lindja | Mobilim Shume Cilesore, Elektroshtepiake Te Shtrenjta Nga Marka Elitare || Kondicioner Ne Cdo Ambient || Dhomat E Gjumit Te Kompletuara | Tualetet Me Hapesire Dhe Te Gjitha Hidrosanitaret + Nje Nga Tualetet Posedon Vaske Me Hidromasazh // Te Gjitha Instalimet E Reja


Q2925


Te Dhenat E Ndarjes:


- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon 

- 2 Tualete

- 1 Korridor

- 1 Ballkon


- Sip Totale: 163

- Sip Neto:  143.09

- Kati: 8

- Katet E Pallatit: 9

- Pallat I Ri, Viti I Ndertimit: 2009

- Ashensor: 2 (Me Cip)Karakteristika: 


- Super Apartament Me Çmim Okazion * Ne Astir (Rr. Kryesore - Oslo) 

- Pallati Eshte I Perfunduar Ne 2009-ten, Posedon 2 Ashensor Me Cip Dhe Administrohet Ne Menyre Perfekte

- Banesa Eshte E Dizenjuar Dhe Arreduar Me Arkitekt, Cdo Hapesire E Mireshfrytezuar Dhe Orientim Nga Veri - Lindja

- Pamje Fantastike E Tiranës, Kat I 8-te 


- Soxhorno E Madhe, E Kompletuar Me Kondicioner Dhe Kend Te Ri. Ka Dalje Ne Ballkon 

- Kuzhine Druri Teper E Shtrenjte Me Cdo Pajisje (Aeg, Samsung, Etj) 

- Nje Dhome Ndenje Qe Mund Te Konvertohet Lehte Ne Nje Dhome Gjumi Te Trete

- 2 Dhomat E Gjumit Po Ashtu Te Kompletuara Me Shtreter Dhe Dollape + Kondicioner


- Tualetet Me Sipërfaqe Të Mëdha Dhe Hidrosanitare Cilësore

- Vaskë Dushi Me Hidromasazh


- Te Gjitha Instalimet E Reja


- Cdo Fasilitet Si Shkolla, Kopsht, Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Shume Afer


Çmimi : 127,500 Euro 


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 44951

Me te preferuarat