Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Apt 3+1+2WC+Bllk, Gjigand (150m2) **Cmim Okazion (Bosh) *Ashensor // Planimetri Perfekte || me Shume Ndricim Natyral


Pagesa 120,000 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 150.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Arkitekt Sinani Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 14/09/2021 00:09 Post ID: 45078 Lexime 28

Shitet  Apartament Gjigand 3+1+2wc + 1 Ballkon Me Planimetri Perfekte Dhe Me Shumë Ndriçim Natyral Në Brryl - Rruga Bardhyl Fiks Te Shkolla Niket Dardani - Tiranë - Hapësirë E Madhe Mundësi Kthimi Në 2+1 Dhe 1+1  - Çmim Okazion - Shitet Bosh -  Pallati Me Ashensor Me Çip I Cili Fillon Nga Kati 1 - Qetësi Absolute 


Q2928


Të Dhënat E Ndarjes 


- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Kuzhinë 

- 2 Tualete

- 2 Korridore

- 1 Ballkon 


- Sip Totale : 150 M2

- Sip Përbashkët :15 M2

- Sip Neto : 135 M2 

- Sip Në Hipotekë : 125 M2


- Kati : 6

- Vit Ndërtimi : 1997

- Katet E Pallatit : 7

- Ashensor : Po

- Orientimi :  Jug - Lindje - Perëndim 


- Apartamenti Ndodhet Në Zonë Shumë Të Mirë Ujë Drita Janë 24 Orë, Qetësi Absolute Dhe Pamje Panoramike

- Çdo Fasilitet Afër Si Shkolla, Urbane Çdo Fasilitet Mundshëm Në Rreze 50 M 

- Super Mundësi E Limituar Çmimi : 120,000€ ****Okazion 


Për Më Shumë Info Kontaktoni Në Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 45078

Me te preferuarat