Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Apt PREMIUM: 1+1+Bllk (Shk. Cajupi - Rr. Bardhyl) Pllt i 2014 - Parket AC5 || Elekt. A++, Vetranta Gjermane VEKA**


Pagesa 78,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 67.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 26/09/2021 02:48 Post ID: 46157 Lexime 190

Shitet Apartament 1+1+Ballkon << *CILESI PREMIUM, 100% i ri dhe Dizenjim me ***Arkitekt (Shkolla Cajupi - Rr. Bardhyl) ne Pallat te Perfunduar ne 2014-ten me Ndertime Super Cilesore dhe Ashensor || Banesa eshte komplet e Rikonstruktuar me Elektroshtepiake dhe Hidrosanitare Inkaso, Kondicioner Inverter, Parket AC5 Zvicerian dhe Vetranta Gjermane (VEKA) me te Mirat ne Treg // Muret jane te veshura me nje Shtrese qe mundeson Izolim Akustik Total me Ambientet Perreth 


Q2926


Te Dhenat e Ndarjes:


- Soxhorno + Kendi i Kuzhines

- Dhoma e Gjumit

- Korridori

- Ballkon

- Tualet- Sip: 66.8 m2 (57.1 m2 neto)

- Pallat super i ri (viti 2014)

- Kati 5 (Pallat 7 katesh) me Ashensor**


Extra: 


- 100% e Re, e rikonstruktuar me Cilesine me Premium te tregut

- Shitet e mobiluar si ne foto + Kondicioner Inverter dhe Pajisjet ne Foto*

- Parket Ac5 zvicerian , Izolim akustik 5, **Vetrata Gjermane Veka, Pllaka Dhe Instalime inkaso Premium ne Tualet, Elektrike Schneider Gjermane* 

- Plot Drite


- Vendndodhje Perfekte ne krah te Unazes, dhe afer Qendres📍

- E dizenjuar me detaje me Arkitekt, per funksionalitet Maksimal! Çmimi :  78,000€ (I padisk.)  


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 46157

Me te preferuarat