Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - **Super Okazion: Apt 1+1 Ne 21 Dhjetor (Pas Ing. Ndertimit) Shitet Bosh (Kati 2) <> **INVESTIM I SIGURTE


Pagesa 56,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 52.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Studenti ,Shqiperia - Harta
INFO Data: 01/10/2021 01:27 Post ID: 46526 Lexime 195

**Super Okazion: Apartament 1+1+1 Wc Në 21 Dhjetori - Pas Ing. Ndërtimit //// Shitet Bosh >>> Investim I Sigurte *** Mundesi Blerje E Apartamentit Perballe, 1+1 E Njejta Planimetri 


Q2943


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Sallon + Kuzhinë

- 1 Tualet 

- 1 Korridor


- Sipërfaqja Totale : 52 M2 

- Sipërfaqja Neto : 45 M2

- Pallat I Ri : 2007 

- Kati : 2 

- Pallati : 8 Katësh

- Me Hipotekë 


Extra: 


- Apartamenti Është Shumë I Mirë Me Shumë Ndriçim Natyral 

- Pallati Është Vit Ndërtim 2002. 

- Hyrja Është Fantastike Për Investim Mundësi E Shkëlqyer Për Të Dhënie Me Qera 


- Investim  I Sigurte

- I Sigurte *** Mundesi Blerje E Apartamentit Perballe, 1+1 E Njejta Planimetri 


- Cdo Facilitet Shume Afer 

- Zone Me Shume Levizje Dhe Mundesi Lenie Me Qera E Sigurte


Cmimi: 56,000 €  


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 46526

Me te preferuarat