Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Apt 1+1 me Ballkon (21 Dhjetor - Ing. Ndertimit) Super Lokacion **Cmim Okazion >> Bosh (Kati 2)


Pagesa 65,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 69.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Studenti ,Shqiperia - Harta
INFO Data: 01/10/2021 01:42 Post ID: 46527 Lexime 147

OKAZION: apartament 1+1+Ballkon në 21 Dhjetori (Pas ing. Ndërtimit) Kati i 2-te (Pallat i 2002) Shitet Bosh

me Mundesi Blerje dhe te Apartamentit perballe, e Njejta Planimetri 


Q2944


Te dhenat e ndarjes: 


- 1 Dhomë gjumi

- 1 Sallon + Kuzhinë

- 1 Tualet 

- 1 Korridor

- 1 Ballkon


- Sipërfaqja Totale : 69 m2 

- Sipërfaqja Neto : 62 m2

- Pallat i ri : 2002 

- Kati : 2 

- Pallati : 8 katësh

- Me Hipotekë 


Extra: 


- Apartamenti është shumë i mirë me Shumë ndriçim natyral 

- Pallati është vit ndërtim 2002. 

- Hyrja është Fantastike për investim mundësi e shkëlqyer për të dhënie me qera 


- Investim  i sigurt 

- Ka mundësin e blerjes së një APARTAMENTI TJETËR NGJITUR DY HYRJE 1+1 BASHKË QË MUND TI BËSH NË NJË TË VETME 


- Fasilitete afër ( Rrugën Kryesore, Autostradën etj) Akses me transport publik

- Zona super e qetë me pamje nga fusha futbollit 

- Ujë & Drita 24 orë Cmimi: 65,000 €  


Tel ose WhatsApp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 46527

Me te preferuarat