Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 1+1+Bllk te Rr. Bardhyl (Mon Cheria) BOSH **Pallat i Ri me Ashensor // **Investim i Sigurte


Pagesa 62,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 65.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 02/10/2021 13:20 Post ID: 46620 Lexime 92

Apartament 1+1+1 Wc Në Rrugën Bardhyl (Mon Cheri) Shitet Bosh // Pallat I Perfunduar Ne 2004-Ten Me Ashensor || Ndricim Natyral Shume I Mire || ****Investim I Sigurte 


Q2947


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Sallon + Kuzhinë

- 1 Tualet 

- 1 Korridor

- 1 Ballkon


- Sipërfaqja Totale : 65 M2 

- Sipërfaqja Neto : 56.10 M2

- Pallat I Ri : 2004

- Kati : 2 

- Pallati : 8 Katësh

- Me Hipotekë 


Extra: 


- Apartamenti Është Shumë I Mirë Me Shumë Ndriçim Natyral 

- Pallati I Ri Me Ashensor I Vitit 2004

- Hyrja Është Fantastike Për Investim Dhe Mundësi E Shkëlqyer Për Dhënie Me Qera 

- Investim  I Sigurt 


- Fasilitete Afër & Akses Me Transport Publik

- Zona Super E Qetë  

- Ujë & Drita 24 Orë 


Cmimi: 62,000€  


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 46620

Me te preferuarat