Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Ultra Apt 2+1+Bllk Me Stil Unik** Te Kmpl. Halili (Selvia - Rruga Dibres) - i Super Mobiluar & INVESTUAR***


Pagesa 147,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 118.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 06/10/2021 11:15 Post ID: 46836 Lexime 276

Ultra Apartament Me Stil Unik 2+1 Në Shitje Te Kompleksi Halil - Selvia Rruga Dibrës - Super Mobiluar Dhe Investuar Në Detaje - Me Hipotekë- Ndërtim Shumë Cilësor- Apartamenti Shitet I Mobiluar 


Kuzhina 100% dru dhe e veshur me Granit*** cilësor nga më të shtrenjtët - Mure dekoruse me punime graniti - Sistem tymi


Q2949


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + Kuzhinë

- 1 Tualet

- 2 Korridore

- 1 Ballkon


- Sipërfaqja Totale : 118 M2 

- Sipërfaqja Neto : 104 M2

- Pallat I Ri : 2010

- Kati : 3

- Pallati : 11  Katësh

- Me Hipotekë 


     **Investimi I Apartamentit Disa Detaje** 


1. Parket 13mm Me Nenshtrese

2. Dopio Dritare Me Dopio Xham

3. Veshje Boiserie Ne Te Gjithe Ambjentin E Dhomes Se Ndenjies

4. Sistem Kaldaje I Konvertueshem Me Gaz/Elektricitet/Pelet Ne Te Gjitha Ambientet.

5. Kapotazh I Plote I Apartamentit

6. Mur Guri Dekorativ

7. Tavane Te Varura Me Spote Me Ndricim Te Ngrohte Dhe Te Ftohte

8. Mobilim I Plote I Cilesise Shume Te Larte Para 2 Vite E Gjysem 


- Fasilitete Afër & Akses Me Transport Publik

- Zona Super E Qetë  

- Ujë & Drita 24 Orë 


Cmimi: 147,000€   Çmim Okazion Për Zonën Dhe Ate Qe Ofron Apartamenti 


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 46836

Me te preferuarat