Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Apt 2+1+Depo tek Ish Rest. Durrsi (Treni) 20kEuro** Investim || Sis. Kapot || Parket Premium << Instalime te Reja


Pagesa 66,500 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 12/10/2021 17:24 Post ID: 47414 Lexime 99

Shitet apartament 2+1+Depo ( Sip. 60 m2 Neto) te Ish Restorant Durrësi - Rr. Ferit Xhajko | Shitet Pjeserisht i Mobiluar


Q2827


Te Dhenat e Ndarjes: 


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Soxhorno

- 1 Depo 

- 1 Tualet


- Sip Neto: 60 m2

- Kati 2

- Pallat Ekzistues

- Orientim Lindje - Perendim


- Sip. NETO 60 m2, në katin e 2-të, Pallat Ekzistues me Tullë

- Strukturë shumë e rregulltë dhe Orientimi Lindje- Perëndim 


- Apartamenti është investuar para 4 vitesh dhe investimet totale kanë kushtuar 20,000 euro

- Janë bërë plotësisht të reja Sistemi Elektrik, Sistemi Hidraulik dhe veshur me sistem Kapot i gjithë apartamenti

- Apartamenti është i shtruar me Parket Druri nga Correli, me vlerë 35 euro/m2

- Janë vendosur dyer të brendshme cilësore italiane

- Dritaret janë dopio xham termike, me  Grilla dhe  tendë 

- Pajisur me Kondicioner Inverter ekonomik

- Kuzhina bërë me Porosi, ka kushtuar 3500 euro e pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket 


- Një nga zonat më të Qeta dhe Familjare në Tiranë  me mundësi Parkimi gjithmonë në lagje, me 2 Parqe / Lulishte poshtë pallatit 

-  Akses i shpejtë, 1 min në këmbë nga rruga kryesore e Unazës, me transportin publik 


Çmimi: 66,500 Euro


Tel ose WhatsApp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 47414

Me te preferuarat